znám tě mnohem líp země vzdálená

18. února 2010 v 20:22 | M.I.CH |  (ne)inteligentí kecy ... aneb žvásty
asi jsem právě někoho naštvala. a mrzí mě to. já to neřekla, aby se ten někdo naštval. moje upřímnost je někdy fakt ... děsná.

ale tak už. s tim nic nenadělám, holt. jináč. ve škole jsem nebyla. včera jsem si dala oběd a málem ho vyděla podruhý. tak jsem si šla lehnout. spim, po dvou hodinách přijde sis a měla jsem chuť jí zabít ... musela jsem jít se psem ...

tam jsem potkala maminku, a svého nevlastního brášku Honzu. ne společně. to zase ne. no, v polovině cesty se mi zamotala hlava. tak jsme šli zase hezky domů.

joa s tou postýlkou alá gauč už je to taky vyřešený. nejspíš asi nedostanu tendle,ale koupěj mi novej, ale bude stejně velikej ... což je uplně grádes.

a dneska se tu stavili lidičky ze school. Átinka s Míšou. jo Átí, mohla jsi říct, že s tebou přijde i on. ale tak co už. pořád lepší, že jsem neměla jen podrpsenku,než kdybych neměla i to tričko :P ale jak největší trapácí se tu staví jen na cca pět minut. ani dovnitř nešli :D pff ... :D

a pak jen pokec s Aničkou na ICQ ... vole, takové žvásty opět :D i když, my se jinak nebavíme, že Neira :D ale jako probrali jsme všechno důležitý, noné? už se těším, až si píchnu ty uši. jen aby mi maminka sehnala ty jehly, když už pracuje v lékárně. a pak už jen vyznačit a píchnout :D teda,ještě si musim koupit ten hrot, žejo. ježíš, to bude zase peněz. už abych měla tu brigádu.

a taky jsme s Neirou vymysleli, že vzhledem k tomu, že příští tejden má náš kraj prázky a otec bude chodit dopráce a ve čtvrtek chodí na karty ... takže pokud se meziprácí a kartama nestaví doma, bude cca do deseti hodin večer volnej barák. a na co asi tak myslím, žejo :D říct každýmu, aby přinesl něco k pití a ke kouření, sama něco sehnat a do devíti (radši) opustit barák. hlavně, do devíti vystřízlivět. a pak uklidit barák. ale když se začne ve tři, do sedmi jsme ready určo :D no, ale nic sineslibuju, vim, že půlka lidí zase nepřijde. takže tam budeme zase jen já, péša, šáfa, fíďa a lukáš, kterej se hned na začátku vožere a zebleje. krása :D ale tak co už. aspoň něco ne. když už by nepřišel nikdo jinej ... jen musim přestat snít, jebo to nevyjde vůbec ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 18. února 2010 v 20:41 | Reagovat

Tuhle dokonalou fotku jsem před chvíli stahovala s deviantart.com, náhoda? :-)
Já jsem taky nejspíš někoho hodně naštvala, úplně omylem..a taky jsem se kvůli tomu pěkně ztrapnila. Ale tak co už, stejně to nespravím..

2 eS eS | Web | 18. února 2010 v 20:41 | Reagovat

Má upřímnost je taky kolikrát...Taková ledová. Stydím se za to jaká umím být svině. Psychicky dostanu člověka na dno, když chci :D Jaká dokonalá vlastnost :D My máme prázdniny až od přespříštího týdne. MG :D ani je nechci.

3 Bree Bree | Web | 19. února 2010 v 15:49 | Reagovat

Dobrý plány no xD náš okres měl prázdniny tenhle tejden, ale každej někam ,,odplul" takže jsem byla venku tk dvakrát a to v sobotu s partou než všichni odjeli a asi v úterý se sestřenkou, do knihovny,na nákupy a do čajky xD.. nuda.. no,ale hlavně ať stihneš vystřízlivět a uklidit xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.