je to fajn, fajn, fajn, je to fajn, fajnový

28. února 2010 v 21:52 | M.I.CH |  (ne)inteligentí kecy ... aneb žvásty
tákže, asi už ste pochopily, že jsem se měla fajn :D přes víkend jsem pomáhala v hůrkách stavět kurnik. to byla zase prdel vole ... hlavně vole, v sobotu. volá nám bořek ať přijdem, že se barča nudí. a že zavolá minkšovi, že prej má jít s náma. a když zavěsil, mi to péša řekla a já "ale dyk má minkš bloklej mobil" ... njn asi sem jediná kdo to ví. dořeknu to a telefon. bořek, že mu nezavolá. mu to došlo brzo :D chytrej hošánek. no takže k němu máme zajít. dopředu nám bylo jasný, že tam nebude. kdo by byl v takovim pěknym počasí doma, žejo. no ale šly sme tam. zvoníme, nikdo doma. deme za cotton, tam nikdo. tak že se na to vyserem a dem do hůrek bez martina ...

a taky jedny krásný zprávy. dneska sem se viděla s tim kámošem :D kurva ... "nazdár ty vole" ... "čáu" ... "to koukáš co" ... "to přímo čumim" ... "tery? jak to mluvíš?" ... voleee :D krása prostě ... takový hlášky zase co měl :D:D ale mrzí mě, že si z něj teď dělali prdel. prej "co já s nim budu dělat? ... "děte na benzínu" ... no, to sice asi nikdo nepochopil, ale to neřešte. ty vole, já melu děsný sračky :D ale co už.
tak shrnutí
Pondělí: sem přijela do lišova. šly jsme s péšou ještě ven. mi pořád vyprávěla o maturáku a tak. jak tam měla něco s největšim děvkařem. no taky prdel. několikrát sme potkali martina ... choval se ... no, divně ... terka si toho třeba nevšimla, ale jeho děsně sralo, když jsem na něj byla hnusná. když si přišel pro cigáro tak prej "no, já sem sipřišel jenom pro cígo a oni chtěj dát brko, takže jdu s nima ... ale třeba se ještě někde potkáme" ... a dokud jsem mu neřekla čau mě pořád zdravil ... no, netušila sem z toho. ale znáte mě, je tomezi náma pořád stejný.
Úterý: přijel bodina s barčou do lišova ... předtim sem teda šla koupit jehly. taky sranda. mi proda 0,5 mm místo 1,2 mm :D dobrý no :D zbytečný 3 koruny v prdeli ... ale pak jsme teda byli já, martin, péša, bořek, klába, barča a malá kristýnka :D taky sranda no. klába si "natrh" nohu v nákupáku. natálka hodila péše kus ledu na nohu ... krása no :D pak se jelo do hůrek a celou dobu sme hráli karty. pak sme hráli s péšou, klábou a jaroušem "chcete být milionářem" a pak jsme já, martin a péše šly domu. pěkně chcalo tak nás učitelka občanky, co jela kolem hodila do lišova.
Středa: jo, to byl povedenej den. nejdřív to vypadalo, že bude nuda. ale tak sme zašli k nám, že mi péša ukáže jednoho kluka na netu. teď jí někdo prozvání. tak sme tomu volali zpátky. ta uplně vyklepaná, že to bude K. (ten kluk z maturáku, jak s nim pořád tvořila). no a ona to Barča :D že prej přijede, páč musí dělat, že jede na hipec. tak přijela, šlo se k nám, kouknout jak jedou busy a jelo se do budějic. na zastávce potkáme nějakýho kluka "to je bici?" ... "to neni bici, ten je hezčí ... nazdár bici" ... pěkný no :D to hezky slyšel :D takže jsme byli v budějkách. a po půl hodince nudy nám volá bici, prej kde sme, že zajde. takže jsme na něj čekali, ačkoli sme s nim vůbec nikam jít nechtěli. ale nakonec byla děsná prdel. šli sme na zastávku "U koníčka" ... kde nikdo předtim nebyl. :D a pili sme ruma s kofolou. nikdo ruma nepije, ale dali sme si všichni :D pěkně sme vypadali, to se musí nechat. všechny sme zdravily a já si odvezla dláždící kostku, jako suvenýr :d v osum sme dorazily do lišova a že pudebe pařit do hůrek. takže se šlo k terce to domluvit. pak potkáme martina, tak jestl nechce jít s náma. a on prej kam se de teď a péša "pro klášu" ... takže mse ho tam uplně vymlely. uvěřil že kláša je nějakej člověk. přitom ona se z opilosti přeřekla a místo fláša řekla kláša :D tak se šlo pro "klášu" a pak do hůrek. martin s náma nakonec nešel. no, to víno se teda nakonec vůbec kupovat nemuselo. nikdo to nepil. ale šly jsme ke klábovi a čumělo se na hokej. já teda spala, ale pššt.

a ve čtvrtek sme v sedum odelši od kláby a v deset jely do krumlova za terky kámoškou. to byl taky za pohodu den, ale nechce se mi to už vypisovat a v pátek jsem byla doma, jelikož sem byla totálně unavená ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Suši Suši | Web | 1. března 2010 v 21:54 | Reagovat

Když to tak čtu, ani se nedivím žes byla utahaná :D

2 Suši Suši | Web | 2. března 2010 v 10:18 | Reagovat

Nařknu tě z toho, že jsi mimozemšťan! XD Nebýt utahaná po škole? - jak?! XD

3 žíravina žíravina | Web | 2. března 2010 v 15:53 | Reagovat

takový prázky míít =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.