Mikalka=)

3. srpna 2008 v 2:36 | M.I.CH |  interviews
interview s Mikalkou=)

Jak dlouho máš blog?
Tak tendle blog vznikl někdy před rokem ne-li víc. Vznikl na základě naší party. Menovala se tři puberťačky a podle toho je i název blogu. Jenže sme sem nechodily. Udělaly sme design, kterej se nám v tý době líbil. Dneska bych mu dala známku na stupnici od 1 do 10 asi 9. Takže takhle vznikl blog. Objevila sem ho až díky mailům co mi chodily a do provozu sem ho dala až 8.6.2008
Říkala si, že vznikl kvůli partě.Co to bylo za partu?
Mno nebyla to ani tak parta. Byly sme tři nerozlučný kámošky. Napadlo nás dát si jméno a založit blog, kde by sme o nás a našem životě psaly. Když sme ho udělaly, začaly sme se hádat!
Takže ste se rozpadly?
Jo. Asi by se to tak dalo nazvat. Po prázdninách sme se zase hodně změnily. Teď už se spolu nebavíme jako dřív. Sabča začala kouřit, zahazovat se s klukama, bavit se s jinou partou lidí a dokonce o sobě říkala že je EMO. Vyryla si do ruky špendlíkem nápis EMO aby tam měla jizvu. Po tejdnu tam měla jenom strup a jizva jí tam nezůstala. S terkou sem furt nej kámoška a sabču berem jako fajn holku, se kterou si někdy pokecáme a i třeba něco podniknem. Ale nic víc.
Sabča a Terka, to jsou ty holky?
Jo.
A sTerkou ste teda teď nej kámošky?
Jo. Nejdřív se bavila víc se Sabčou. To bylo ještě před prázdninama. Myslela sem si že mě vykopnou a já zase nebudu mít nikoho. Ale po prázdninách to bylo naopak. Terka se bavila se mnou a Sabča měla ve třídě jenom Lucku, kterou pořád využívá.
Říkala si, že se sabčou něco podnikáte. Co?
Většinou nic extra. Do extra věcí jí netaháme. Spíš s ní jedem do Meca pokecat nebo jí vemem na nákupy do města, když třeba potřebujem poradit ohledně make upu (všeobecně) nebo tak. Někdy jí vemem jenom protože nikdo nemůže a nám se nechce jet jenom ve dvou.
Co si myslela tim extra?
Mno tak třeba velká pařba, kino, koncerty, výlety, velký nákupy, akcičky na chatě, společný víkend někde pryč, a tak. Na tydle akce jezdíme vetšinou s jinou partou lidí. A ona zase se svojí partou lidí. Takže sme asi všichni spokojený.
Zvete jí vůbec někam jinam než do města?
Mno jo. Teď jí zvu na oslavu svých narozek. Ale jenom kvůli tomu, že je jediná, kdo tam může dotáhnout chlast. Jinak bych jí tam nezvala. Ona mě taky nepozvala. tak sem jí zvát nechtěla ale musim. Ten chlast totiž chci tak jí trochu zneužiju.
Simtě, kolik ti je?
OOu, zákeřná otázka :D 13 Proč?
Mno že chceš chlast na osalvu a nemůžeš si ho obstarat sama.
Jo tak. Mno jó no.
A kolik je jí?
Ona je zhruba o měsíc mladší než já, takže taky skoro 13.
A to může obstarat chlast?
Mno vzheledmk tomu s jakýma se baví lidma, to nebude až tak velkej problém. Teď dokonce chodí s 21 letym klukem. On podle mě ani neví kolik jí je. Taky kdo by to poznal.
Jak to myslíš?
Mno na svůj věk je docela vyspělá. Nemyslim tim jako že má prsa a tak. Myslim tim její chování, slovníček, vzhled. Klidně by se s tim klukem i vyspala kdyby chtěl.
Hmm, řekni nám něco o tý oslavě.
Tak je to oslava třiácky. Bude tam chlast jak už sem zmiňovlala. Nějaký lidi tam i přespí. A bude to velký.
Mno a dál?
Dál nic. Uvidíte z fotek. Přečtete si z článků. pokud sem teda něco dám:D Nejvíc mě štve, že tam nebude zapík.
Kdo je zapík?
Mno to je Zdenda.
Fajn a kdo je zdenda?
To je moje zlato.
Předpokládám že spolu chodíte.
Jo. To předpokládáš správně.
Jak dlouho?
Mno tak chodíme spolu zhruba 5 měsíců. A záme se asi 8 měsíců.
Řekneš nám o něm něco?
Ne. Já myslim že to nikoho nezajímá. A pokud jo tak napište na blog. Když bude hodně komentářů, tak ti dám vědět. Můžeš na todle téma udělat interview.
Ok. Už se těšim. Já ti děkuju za intreview a hodně štěstí.
S čim?
Mno s oslavou, do života a tak.
Jo aha. Tak díky. Tobě hodně štěstí do dalších rozhovorů. A nemáš zač.
JJ.Díky.
Mikalky Blog: here
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.